Také doporučujeme:

Fotovoltaika

Proč právě Tegosolar ?

 

 

  1. Pro zdravé životní prostředí můžeme využívat solární energie, která je zdrojem pro výrobu elektrické energie pomocí TEGOSOLARU a je ZDARMA. Žádné emise CO2.
  2. TEGOSOLAREM snížíte Vaše náklady na energii po dobu nejméně 25 let.
  3. TEGOSOLAR je integrován přímo do střešního pláště a v místě použití nahrazuje střešní krytinu TEGOLA.
  4. U TEGOSOLARU není třeba žádných speciálních prostupů střešní krytinou. Integrací do střešního pláště dosáhneme lepšího estetického výsledku.
  5. TEGOSOLAR nemá zapotřebí žádné těžké pomocné konstrukce - rám a není námáhán účinky větru.
  6. Díky své velmi malé tloušťce je TEGOSOLAR flexibilní.
  7. TEGOSOLAR má velmi nízkou hmotnost - 12kg/m2. Není potřeba žádná pravidelná údržba.
  8. TEGOSOLAR je pochozí - žádné skleněné části.
  9. TEGOSOLAR se snadno, jednoduše a levně namontuje.
  10. TEGOSOLAR je vyroben z amorfního křemíku, který dodává vysoký výkon i při nepříznivé orientaci i sklonu - fasády a ploché střechy. Výroba energie i při difůzním světle, za horších světelných podmínek a má vyšší výkon při vysokých teplotách. 

TEGOSOLAR vyrábí až o 20% více energie než tradiční panely.

První fotovoltaický střešní šindel na světě.

Systém je založen na přeměně sluneční energie v energii elektrickou využitím fotovoltaických článků z amorfního křemíku. Vlastní článek je trojvrstvý. To umožňuje využití celého spektra slunečního záření. Jedna vrstva využívá červenou a infračervenou složku světla, druhá vrstva zelenou složku a třetí vrstva fialovou a ultrafialovou složku světla.

Panely jsou pružné a ohebné. Nevyžadují žádnou speciální podkladní konstrukci. Lze je jednoduchým způsobem montovat na záklop střechy místo střešní krytiny (s tím souvisí mimo jiné i úspora nákladů na pořízení a montáž krytiny). Materiál je lehký, plochý, pochozí. Díky povrchové úpravě mají panely samočisticí schopnost, takže jejich údržba není nutná.

Fotovoltaická krytina TEGOSOLAR je díky využití amorfního křemíku méně citlivá na horizontální i vertikální orientaci, na povrchovou teplotu střechy i na lokální zastínění, než je tomu u systémů z krystalického křemíku.

Doporučujeme: